Preview Amor vs. Atraps

PŘED ZÁPASEM: V sobotu do Vyškova na derby

I nové vládní nařízení druhou futsalovou ligu prozatím nezastaví a my pokračujeme dál ve snaze získat první body v sezoně. Tentokrát vyjíždíme do Vyškova, kde nás čeká ani ne tak bodový, jako tabulkový soused. Určitě budeme chtít soupeři oplatit prohru z úvodního letošního ligového měření.

Jedná se o derby souboj, proto věříme, že nás do nedalekého Vyškova přijdete podpořit. Navíc, peníze ze vstupenek na utkání poputují na dobrou věc. Domácí klub tímto způsobem organizuje sbírku na léčbu malé Adélky, o jejímž příběhu píšou zde

O utkání

SK Amor Kloboučky Vyškov vs. FC Atraps Modřice

Soutěž: 2. Futsal liga východ (8. kolo)

Datum a čas konání: 27. 11. 2021 v 19:00 hod.

Místo: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova

*Pro vstup na sportovní akce platí nová pravidla, podmínkou k účasti je: dokončené očkování / potvrzení o prodělání nemoci do 180 dní / nedokončené očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní / potvrzení kontraindikace očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní / děti 12-18 let PCR test, který nesmí být starší více jak 7 dní .

Forma

SK Amor Kloboučky Vyškov

 • Prohra 5:0 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (7. kolo)
 • Prohra 3:5 vs. Tango Hodonín (4. kolo)
 • Výhra 7:4 vs. Baník Ostrava (6. kolo)
 • Prohra 1:4 vs. SKUP Olomouc (5. kolo)
 • Výhra 6:4 vs Atraps Modřice (3. kolo)

FC Atraps Modřice

 • Prohra 5:6 vs. Baník Ostrava (7. kolo)
 • Prohra 8:2 vs. Tango Hodonín (6. kolo)
 • Prohra 8:3 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (5. kolo)
 • Prohra 4:6 vs. Amor Kloboučky Vyškov (3. kolo)
 • Prohra 5:0 vs. Baník Ostrava (2. kolo)
1.1. FC Nejzbach Vysoké Mýto716
2.Tango Hodonín716
3.Baník Ostrava712
4.SK Amor Kloboučky Vyškov77
5.SKUP Olomouc67
6.FC Atraps Modřice60
Tabulka 2. Futsal ligy východ

Letošní vzájemné zápasy

 • 22. 10. 2021 – Atraps vs. Vyškov 4:6 (0:2) – 2. Futsal liga východ (3. kolo)
 • 3. 9. 2021 – Atraps vs. Vyškov 0:11 (0:5) – Pohár SFČR (krajské kolo)

O soupeři

Klub z Vyškova je známý skvělou diváckou podporou na standardy druhé ligy. Věříme, že to bude platit i v sobotu i přes nové opatření. Momentálně se Amor potýká podle slov jejich trenéra s herní krizi, kterou budou chtít zlomit právě proti nám.Už bezprostředně po prohře ve Vysokém Mýtě avizoval změny a varoval, že i přes naše nezdařilé výsledky budeme nepříjemným soupeřem.

Z kabiny

Na trénincích makáme na futsalových návycích, které v týmu podle slov trenéra Pupa doteď chyběli a pro úspěch proti kvalitnějším soupeřům jsou klíčové. Ještě nevíme, v jakém složení na sobotní utkání pocestujeme. K přetrvávající marodce se před posledním utkáním přidal i náš kapitán Tomáš Buršík. Navíc, v návaznosti na nové rozhodnutí Výkonného výboru SFČR mohou utkání hrát už pouze hráči, kteří splňují specifické podmínky. O těch jsme napsali zde.

Řekli před utkáním

Robson Pupo

Do dalšího utkání pojedeme zase o něco víc sebevědomí a namotivovaní. Jsem spokojen s přístupem hráčů, který se už začíná pomalu projevovat i v předvedených výkonech. Víme, že futsal nabízí obrovské emoce, utkání se mohou rozhodovat v posledních vteřinách. Ostatně, to potkalo z té horší stránky i nás proti Baníku. O to víc ale teď makáme, abychom nezažili stejný pocit v následujících zápasech. Jsem si jistý, že proti Amoru to bude v sobotu skvělá podívaná.

Zdeněk Pekárek

Čeká nás Amor Kloboučky Vyškov, který vypadá, že má herní krizi, ale je to derby a to nemá favorita. Už v prvním vzájemném utkání jsme jim ukázali, že to s námi nebudou mít lehké a nyní jsme urazili zase kousek cesty. Navíc, chceme odčinit poslední dva nepovedené zápasy venku.

Vladimír Štrublík (trenér Amoru)

V sobotu se pokusime odčinit poslední dva nezdary a predevším podat výkon, se kterým budeme spokojeni. Atraps určite bude posílen výkonem proti Baníku a navíc má teď Vlastu Ryšavého, kterého dobře znám a vím co umí. 

B tým

B tým se měl původně potkat v sobotu proti lídrovi soutěže Hombres Brno, no utkání bylo přeloženo na 16. 1. 2022 a tým má tak na tenhle víkend volno.

, , , ,

Podobné články