B tým

Aktuální soupiska B-týmu pro ročník 2022/2023 – Krajský přebor Jihomoravského kraje.

FC Atraps Modřice podzim 2021

Soupiska

B – tým

#HráčPost
czePetr ŠvancaraUniverzál
czeRoman ŠmídaUniverzál
bihElvis ZukičUniverzál
czeŠtefan GažiUniverzál
marMehdi El BoumedieneUniverzál
czeFilip LorenzUniverzál
czeJiří ŠebestaUniverzál
czeJiří UrbánekUniverzál
czeMichal BlažekUniverzál
czeMarek DömeUniverzál
czeTomáš HübnerUniverzál
czeJosef ChudíkUniverzál
czeTomáš JanečekUniverzál
13czeMarek PeštaUniverzál
15czeOndřej HavlínBrankář
16czeFilip ČermákUniverzál
31czePetr HanákBrankář
69czeFilip ZámekUniverzál
97czeRené KrištofUniverzál

Realizační tým

Trenér B-týmu: Adam Tylč

Vedoucí týmu: Zdeněk Pekárek

Tabulka – Krajský přebor JMK

1. FC ATRAPS „B“ 14
2. TJ Agrotec Hustopeče „B“ 14
3. Žabinští Vlci Brno „B“ 13
4. Nasan Brno 13
5. Triangl Rájec-Jestřebí 12
6. Květnice Tišnov 8
7. Panama Boys Brno 7
8. West Žab Brno 7
9. TJ Sokol Troubsko 3
10. TJ Repromeda Jehnice 1

Výsledky B – tým

4 - 3
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Panama Boys Brno

3 - 2
Krajský přebor JMK

TJ Agrotec Hustopeče "B" vs Atraps Modřice

4
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Květnice Tišnov

2 - 2
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Triangl Rájec-Jestřebí

1 - 6
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

Nasan Brno vs Atraps Modřice

3 - 2
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Žabinští Vlci "B"

5 - 2
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs TJ Sokol Troubsko

8 - 3
Krajský přebor JMK
SH Blansko

Triangl Rájec-Jestřebí vs Atraps Modřice

18:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs TJ Repromeda Jehnice

Nadcházející zápasy B – tým

20:00
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

Panama Boys Brno vs ATraps Modřice

19:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs West Žab Brno

18:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs TJ Agrotec Hustopeče

20:00
Krajský přebor JMK
SH Tišnov

Květnice Tišnov vs Atraps Modřice

18:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Žabinští Vlci "B" vs Atraps Modřice

19:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Nasan Brno

20:00
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

TJ Sokol Troubsko vs Atraps Modřice

20:00
Krajský přebor JMK
SH Kuřim

TJ Repromeda Jehnice vs Atraps Modřice

20:00
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

West Žab Brno vs Atraps Modřice