B tým

Aktuální soupiska B-týmu pro ročník 2021/2022 – Krajský přebor Jihomoravského kraje.

FC Atraps Modřice podzim 2021

Soupiska

B – tým

#HráčKlubPostVěk
czeŠebesta JiříAtraps ModřiceUniverzál00000
braMarcal Torraga Pimental ViniciusAtraps ModřiceUniverzál00000
braMarcal de Moraes GabrielAtraps ModřiceUniverzál00000
czeRoman JarolíkAtraps ModřiceUniverzál00000
2svkLongauer MatúšAtraps ModřiceBrankář00000
4czeHübner TomášAtraps ModřiceUniverzál00000
8czeŠmída RomanAtraps ModřiceUniverzál00000
12braChristenson Pupo RobsonAtraps ModřiceUniverzál00000
15czeHavlín OndřejAtraps ModřiceUniverzál01000
16czeČermák FilipAtraps ModřiceUniverzál00000
18czePaták JakubAtraps ModřiceUniverzál00000
66svkZigo JakubAtraps ModřiceUniverzál01000
69czeZámek FilipAtraps ModřiceUniverzál03000
92czeJežek ZdeněkAtraps ModřiceUniverzál00000
95czeJaneček TomášAtraps ModřiceUniverzál00000
97czeKrištof RenéAtraps ModřiceUniverzál01000

Realizační tým

Vedoucí týmu: Adam Tylč

Výsledky B – tým

8 - 2
Krajský přebor JMK
SH Tišnov

Květnice Tišnov vs Atraps Modřice

3 - 2
Krajský přebor JMK
SH Tišnov

Atraps Modřice vs Orel Řečkovice

5 - 7
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

West Žab Brno vs Atraps Modřice

4 - 2
Krajský přebor JMK
SH Maloměřice

Eliška Brno vs Atraps Modřice

9 - 1
Krajský přebor JMK
SH Bohunice

Nasan Brno vs Atraps Modřice

6 - 2
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Gladiators Brno

2 - 2
Krajský přebor JMK
SH Maloměřice

Orel Řečkovice vs Atraps Modřice

8 - 7
Krajský přebor JMK
ZŠ Purkyňova

SK Amor Vyškov "B" vs Atraps Modřice

9 - 4
Krajský přebor JMK
ZŠ Purkyňova

Triangl Rájec-Jestřebí vs Atraps Modřice

6 - 2
Krajský přebor JMK
SH Maloměřice

Atraps Modřice vs Květnice Tišnov

13:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Nasan Brno

13:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs West Žab Brno

14:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Hombres Brno

Nadcházející zápasy B – tým

12:00
Krajský přebor JMK
Městská Hala Modřice

Atraps Modřice vs Eliška Brno

16:00
Krajský přebor JMK
SH Maloměřice

Atraps Modřice vs SK Amor Vyškov "B"

15:00
Krajský přebor JMK
SH Maloměřice

Atraps Modřice vs Triangl Rájec-Jestřebí

21:15
Krajský přebor JMK
Střední - Sportpoint

Hombres Brno vs Atraps Modřice

20:15
Krajský přebor JMK
Střední - Sportpoint

Gladiators Brno vs Atraps Modřice

Menu