Všestranný sportovní kemp

Všestranný sportovní kemp ATRAPS MOVE!

Příměstský tábor zaměřený na všestranný pohybový rozvoj dětí od 3,5 do 15 let. Na kempu se děti nejen baví, ale také rozvíjejí své pohybové dovednosti a seznamují se s zdravým životním stylem. Cílem tábora je předat komplexní základy, které děti využijí ve sportu i v běžném životě. Pojďte s námi objevit radost z pohybu a podporovat zdravý a aktivní životní styl vašich malých sportovců!

O kempu

Stejně jako ve všech našich aktivitách i na ATRAPS MOVE! kempu se zaměřujeme na tři hlavní priority – všestranný pohyb, zdravý životní styl a zábav.

Všestranný pohyb

Všestranný pohybový rozvoj je základem kempu, protože poskytuje základ pro jakýkoliv sport, ale i pro každodenní život. Věříme, že všestrannost je klíčem k aktivnímu a zdravému životnímu stylu, přinášejícímu pro děti prospěch nejen nyní, ale i v budoucnosti.

Základy zdravého životního stylu

Zdraví je tím nejdůležitějším, proto se děti na kempu učí základům zdravého stravování, pohybu a zdravému životnímu stylu. To vše pod vedením expertů jako jsou nutriční terapeutka a fyzioterapeut.

Zábava

Věříme, že radost a zábava hrají nedílnou roli v procesu učení a rozvoje dětí, a proto všechny aktivity na kempu jsou koncipovány tak, aby děti především bavily. ATRAPS kemp není pouze o sportovním výkonu, ale také o vytváření pozitivního prostředí, kde se děti mohou bavit a těšit z pohybu.

Kdo se dětem bude věnovat?

Trenéři – po celou dobu kempu se dětem věnuje tým profesionálních trenérů, kteří zajišťují hlavní část programu.

Fyzioterapeut – na kempu je také po celu dobu přítomen fyzioterapeut, který každý den dětem zábavnou formou představí jedno z témat týkající se pohybu, zdravého životního stylu, správných návyků atd.

Nutriční terapeut – stráví na kempu jeden den, kdy dětem představí základy zdravého stravování a ony si to budou moci v rámci soutěží a her rovnou vyzkoušet.

Pro koho je kemp určen?

Kemp je určen všem dětem od 3,5 do 15 let a to jak sportovcům, tak i úplným sportovním nováčkům. Děti jsou v rámci kempu rozděleny na skupinu mladších (3,5-7 let) a starších (8-15 let).

Místo konání kempu:

MSH Modřice – příměstský tábor se uskuteční v prostorách a sportovištích MSH Modřice. K dispozici budeme mít širokou škálu sportovišť včetně moderní multifunkční haly či nově zrekonstruovaných venkovních hřišť.

Základní informace:

Termín: 12.-16.8.2024

Cena: 3 500 Kč

Registrace na emailu:  klub@fcatraps.cz

Registrace na telefonu:  +420 605 574 584

Cena kempu zahrnuje:

Všesportovní program pod vedením profesionálů, návštěva nutričního terapeuta, 2 přednášky pro rodiče (2 brožury o pohybu a stravě), program s fyzioterapeutem, 3x denně kvalitní strava a pitný režim po celý den.

Přednášky pro rodiče:

Pro správný vývoj dětí a podporu zdravého životního stylu je klíčová úloha rodičů. Proto na kempu klademe důraz nejen na vzdělávání samotných dětí, ale i rodičů. Právě proto pořádáme v rámci kempu dvě přednášky na téma pohybu a stravování, které jsou určeny rodičům. Rodiče se dozví, jak vytvořit pozitivní vztah k pohybu, co je pro děti přínosné a co naopak není nebo třeba jak budovat zdravý vztah k jídlu.  O tom všem budou mluvit odborníci v oboru a to konkrétně fyzioterapeut a nutriční terapeut. Rodiče se také budou moci zeptat na otázky, které je zajímají. Přesný čas přednášek Vám sdělíme před začátkem kempu.

Finanční příspěvek od pojišťovny:

Na ATRAPS MOVE ! kemp je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Pokud potřebujete potvrzení o účasti dítěte na kempu, tak nám napište na klub@fcatraps.cz