Nábor – každé úterý od 20:00 hod.

Staň se součástí české futsalové budoucnosti. My v Atrapse ti s tím pomůžeme.

Jsme kolektiv bojovníků, kteří vytváří ideální prostředí pro rozvoj mladých futsalových talentů a jejich úspěšný přechod do seniorských družstev.

Seniorské A mužstvo hraje druhou nejvyšší futsalovou soutěž v České republice, juniorské mužstva reprezentují klub v nejvyšší české juniorské futsalové lize.

Již v minulosti se nám podařilo dosáhnout úspěchů, na které chceme v nové éře klubu navázat a vybudovat z Atrapsu klub nejvyšší české futsalové ligy se širokou základnou odchovanců – budoucích reprezentantů národního týmu.

fc atraps - bojovnost

Koho hledáme

Futsalistu, fotbalistu nebo kluka, který miluje kolektivní sporty, není mu cizí bojovnost, respekt a má ambice neustále zlepšovat se v tom, co dělá. Šanci ukázat se dostaneš na trénincích juniorských družstev ve věkových kategoriích od 10 do 20 let.

Co tě čeká

Kromě skvělého kolektivu se staneš součástí ambiciózního klubu, ve kterém:

 • Budeš mít k dispozici tréninkový proces pod vedením odborných trenérů z České republiky a z Brazílie, kolébky futsalu.
 • Budeš tak součástí jediného moravského klubu s brazilským trenérem.
 • Budeš mít možnost dosáhnout sportovních úspěchů. Ku příkladu, naše juniorka dosáhla v sezoně 2017/2018 na titul vícemistra republiky, po tom, jak v semifinále zdolala oblíbenou SK Slavii Praha.
 • Budeš mít možnost také dosáhnout individuálních úspěchů. Již 4 hráči Atrapsu se v minulosti dokázali prosadit do českého národního futsalového týmu v mládežnických kategoriích. Věříme, že toto číslo v následujících sezonách výrazně poroste.
 • Budeš mít možnost utkat se v mistrovských utkáních proti týmům, jakými jsou například Chrudim, SK Slávie Praha, AC Sparta Praha nebo Baník Ostrava.

Díky našim skvělým partnerům budeš také moct jako člen Atrapsu využít tyto výhody:

 • sleva 50% na vstup do kryokomory u partnera NÁSKOK
 • sleva 40% na veškeré produkty u partnera LIONSPORT (Adidas, Reebok, Puma)
 • sleva 35% na veškeré produkty u partnera TEAMSTORE (Adidas, Nike, Puma, Kelme, Merrell, New Balance, Turfe, Under Armur)
 • sleva 30% na veškeré produkty u partnera ENERVIT a ROAL BAY
 • sleva 25% na vstup do hyperbarické komory, rázové vlny, fyzioterapie, masáže, sálové lekce (jóga,pilates, rhb) u partnera NÁSKOK
 • sleva na sportovní zboží u partnera FUTBOLEMOTION
 • sleva na sportovní zboží u partnera JOMA
 • sleva na sportovní zboží u partnera HUMMEL
 • sleva na velkoobchodní ceny u veškerého zboží u partnera HSPORT

Jaké jsou tvé povinnosti

V Atrapsu se chceme posouvat a neustále zlepšovat, co vyžadujeme také od našich hráčů. Měl by si teda zvládnout navštívit minimálně 2 tréninky týdně a projevit zájem reprezentovat klub v mistrovských utkáních, na které budeš nominován nejlépe jak to umíš.

Stejně jako ve všech futsalových klubech v České republice nejsme schopni financovat provoz bez členských příspěvků. Pro sezónu 2021/2022 je výše ročního členského poplatku stanovena na 3 000 Kč. V poplatku jsou zahrnuty ku příkladu náklady na pomůcky, na pronájem haly a jiných prostorů, na poplatky v souvislosti s registrací hráče na FUTISu nebo náklady na dopravu.

Hráči u nás však vědí, že futsal v Atrapse se i tak vyplatí.

FC Atraps Modřice

Jak začít

Stačí, když vyplníš tenhle formulář a my se ti obratem ozveme. Pokud preferuješ přímý kontakt, neváhej nás kontaktovat mailem na klub@atraps.cz, telefonicky na +420 605 574 584 nebo prostřednictvím sociálních sítí klubu.

A v případě, že chceš do toho rovnou kopnout, můžeš se stavit na trénink v naší moderní domácí hale v Modřicích, a to každé úterý od 20:00 do 21:30.

Kontaktní formulář

  Jméno *
  E-mail *
  Dotaz *
  Týká se to ..


  Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.


  fc atraps - bojovnost
  Menu