Klub FC Atraps

Jsme kolektiv bojovníků, kteří společně s fanoušky a sponzory vytváří ideální prostředí pro rozvoj mladých futsalových talentů a jejich úspěšný přechod do seniorských družstev.

Hrajeme s A mužstvem druhou nejvyšší futsalovou soutěž v České republice a vychováváme futsalové talenty. Seniorské B mužstvo reprezentuje klub v krajským přeboru a C mužstvo hraje základní 3.Brněnskou třídu sk,B

FC Atraps Modřice

Myslíme na budoucnost

Naším cílem je být atraktivní klub a účastník nejvyšší české futsalové ligy se širokou základnou talentů, kteří reprezentují FC Atraps a Českou republiku.

To, že to nejsou pouze slova dokazujeme svými aktivitami. Navázali jsme spolupráci s fotbalovými týmy, který doplní náš tým a společně s dalšími trenéry se bude starat také o výchovu naší mládeže.  Pro příští sezónu plánujeme kromě náborů také realizaci futsalových a příměstských kempů pro nejmladší fanoušky tohoto sportu.

Jsme také hrdí na úspěchy našich juniorských týmů z minulosti, na které chceme v nové éře klubu navázat. V sezóně 2017/2018 se naše družstvo U19 stalo vicemistrem České republiky.

Naše pevnost

Díky spolupráci s fotbalovými týmy Měnína a Židlochovic jsme našli svůj domov ve sportovní hale v obci Měnín. Hala pojme 150 diváků a disponuje LED obrazovkou, která funguje jako časomíra a evidence skóre a dalších údajů o probíhající hře. Celý prostor haly lze pak sledovat i ze salonku v útrobách haly kde je umístěn sportbar, který je přístupný i v době utkání s možností stravování. Pro hráče a hráčky je možnost 4 šaten, pro rozhodčí 1 šatna.

Základní informace

150 míst

Kapacita haly

obec Měnín

Provozovatel

Náš tým

Stejně tak jako na futsalových palubovkách bojujeme za Atraps také na jiných frontech, a to zejména díky těmto lidem:

Zdeněk Pekárek

předseda klubu

Ludmila Pekárková

místopředseda klubu
Matúš Longauer

Matúš Longauer

marketing
Adam Tylč

Adam Tylč

člen představenstva

Informace o klubu

Název: FC Atraps, z.s.
Sídlo: Ječná 1226/28, 621 00 Brno
Bankovní spojení : 2301508827 / 2010
IČ : 270 49 884
Datová schránka: yd27dsp

Sportovní úsek

A tým:

  • Hlavní trenér: ?
  • Vedoucí týmu: Zdeněk Pekárek

B tým:

  • Hlavní trenér: Adam Tylč
  • Vedoucí týmu: Zdeněk Pekárek

C tým:

  • Vedoucí týmu: Dan Kotlár

U19/ U17 tým:

  • Šéftrenér mládeže: Josef Flachs
  • Hlavní trenéři: Filip Lorenz, Adam Tylč

U15/ U13/ U11/ U9 tým:

  • Šéftrenér mládeže: Josef Flachs
  • Hlavní trenéři: David Bukáček, Pavel Hloužek