O postup se na východě porve 6 týmů

Situace z posledních měsíců výrazně ovlivnila taky českou futsalovou scénu a tak se počet účastníků II. ligy – východ v následující sezoně zmenšil na 6 klubů. Kvantitu tak nahradí kvalita, když všech 6 týmů se netají těmi nejvyššími ambicemi. Kromě této zásadní zprávy jsme se na ligovém grémiu konaném po roce opět na tradičním místě ve Stříteži u Jihlavy koncem června dozvěděli ku příkladu také rozlosování utkání Atrapsu.

Našimi soupeři pro příští sezónu budou FC Tango Hodonín, FC Baník Ostrava, SK Amor Kloboučky Vyškov, SKUP Olomouc a 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. Co jméno, to pojem na české futsalové mapě a výzva pro náš tým bojovníků.

Zápasy

Sezonu vykopneme začátkem října na domácí palubovce v Modřicích, věříme, že již i s podporou Vás, našich fanoušků přímo v hale:

FC Atraps Modřice

Formát letošní 2.ligy východ je nastaven na 4 kolové setkání všech soupeřů 2x doma a 2x venku. Postupující do 1.ligy bude jen vítěz 2.ligy východ a západ. Oba vítězové pak sehrají ještě mezi sebou Superpohár vítězů o celkového vítěze 2.ligy. Tentokrát se bude hrát u vítěze na moravské půdě. Grémium probíhá už tradičně společně se zástupci východu a západu. Na programu byly probrány témata termínová listina, trenérství, rozhodčí a delegáti, mládež, reprezentace, PR seminář a marketing a jiné. V přátelské atmosféře bylo několik připomínek ze strany klubů k dalšímu projednání zapsáno a po společné večeři se všichni rozjely k domovům.

Již v průběhu následujících dní Vám přineseme obsáhlý rozhovor s předsedou klubu Zdeňkem Pekárkem. Dozvíte se mimo jiné co stálo za přemístěním klubu do Modřic, v jakých soutěžích bude klub působit nebo jaké jsou ambice Atrapsu nejen pro příští sezonu. Nezapomente se stát fanoušky našeho Facebooku a Instagramu aby jste neminuli tento rozhovor ale i jiné novinky z dění v klubu!

, , , , , ,

Podobné články