Atraps vs. SKUP

PŘED ZÁPASEM: Premiérově narazíme na olomoucký SKUP

Zatím co naše utkání venku jsou jedna velká katastrofa, doma nám to jde alespoň herně o něco lépe. V pátek to bude náš čtvrtý domácí ligový zápas v této sezoně, ve kterém zkusíme po těsných a smolných prohrách na domácí palubovce konečně bodovat. Proti ale jistě bude SKUP, který patřil v posledních ročnících k nejlepším týmem ve druhé lize.

O utkání

FC Atraps Modřice vs. SKUP Olomouc

Soutěž: 2. Futsal liga východ (9. kolo)

Datum a čas konání: 3. 12. 2021 v 20:30 hod.

Místo: Městská hala Modřice

*Pro vstup na sportovní akce platí nová pravidla, podmínkou k účasti je: dokončené očkování; nebo potvrzení o prodělání nemoci do 180 dní; nebo nedokončené očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní; nebo potvrzení kontraindikace očkování + PCR test, který nesmí být starší více než 7 dní; nebo děti 12-18 let PCR test, který nesmí být starší více jak 7 dní.

Forma

FC Atraps Modřice

  • Prohra 7:0 vs. Amor Kloboučky Vyškov (8. kolo)
  • Prohra 5:6 vs. Baník Ostrava (7. kolo)
  • Prohra 8:2 vs. Tango Hodonín (6. kolo)
  • Prohra 8:3 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (5. kolo)
  • Prohra 4:6 vs. Amor Kloboučky Vyškov (3. kolo)

SKUP Olomouc

  • Výhra 5:9 vs. Baník Ostrava (8. kolo)
  • Prohra 7:8 vs. Tango Hodonín (7. kolo)
  • Výhra 5:7 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (6. kolo)
  • Výhra 1:4 vs. Amor Kloboučky Vyškov (5. kolo)
  • Prohra 5:6 vs. Baník Ostrava (3. kolo)
1.Tango Hodonín819
2.1. FC Nejzbach Vysoké Mýto816
3.Baník Ostrava812
4.SK Amor Kloboučky Vyškov810
5.SKUP Olomouc710
6.FC Atraps Modřice70

O soupeři

SKUP v této sezoně dokonale vyvrací pořekadlo “můj dům, můj hrad”, když všechných 10 bodů dokázal získat na palubovkách soupeřů. Zatím se mu nedaří navázat na výsledky z předchozích let, když stál Olomouc na špici druhé ligy. Tým však nijak zvlášt neoslabil a v kombinaci s formou venku a s našim trápením to bude v pátek pro nás víc než náročný zápas.

Z kabiny

Na tým padla deka a jediná cesta, kterou to můžeme zlomit je maximální bojovností v kombinaci s potřebným štěstím. I pro tento zápas se vyspořádavame s mnohočetnými absencemi, které se zřejmě v porovnání s utkáním proti Vyškovu ještě rozšíří. 

Řekli před utkáním

Robson Pupo

Momentálně doplácíme na nedostatek zdravých futsalistů připravených naskočit do zápasu a tréninkového procesu. Zápas s Olomoucí bude proto pro náš tým náročným, no na druhou stranu víme, že futsal je nepředvídatelný a když pojedeme štěstíčku naproti bojovností a pozorností, tak máme šanci vyhrát.

B tým

B tým čeká první tohto sezónní ligová odvěta, a to proti brněnskému Orel Řečkovice. Hrajeme v sobotu od 15 hodin v Maloměřicích a rozhodně budeme chtít navázat na rostoucí výkonnost a především futsalovost z předchozích utkání.

, , , ,

Podobné články