Atraps vs. Vyškov pozvánka na utkání

PŘED ZÁPASEM: S Vyškovem boj o odlepení se z poslední pozice

Jak již samotný nadpis naznačuje, v pátek se v Modřicích potkají týmy, které zatím nedokázali v letošním ligovém dění uspět. Vyškov po prohře na Baníku (kterou jsme my zopakovali o týden později) remizoval doma proti Nejzbachu Vysoké Mýto a tak jede do duelu s jednobodovým náskokem před Atrapsem.

O utkání

FC Atraps Modřice vs. SK Amor Kloboučky Vyškov

Soutěž: 2. Futsal liga východ, 3. kolo

Datum a čas konání: 22. 10. 2021 v 20:30 hod.

Místo: Městská hala Modřice

Forma

FC Atraps Modřice

  • Prohra 0:5 vs. Baník – 2. Futsal liga východ – 2. Kolo
  • Prohra 4:5 vs. Tango – 2. Futsal liga východ – 1. kolo

SK Amor Kloboučky Vyškov

  • Remíza 3:3 vs. Nejzbach – 2. Futsal liga východ – 2. Kolo
  • Prohra 4:6 vs. Baník – 2. Futsal liga východ – 1. Kolo

Vzájemné utkání

  • Atraps vs. Vyškov 0:11 (0:5) – Pohár SFČR (3. 9. 2021)
1.Baník Ostrava6
2.1. FC Nejzbach Vysoké Mýto4
3.Tango Hodonín4
4.SKUP Olomouc1
5.Amor Kloboučky Vyškov1
6.FC Atraps Modřice0
Tabulka 2. Futsal ligy východ po 2. kole

O soupeři

Soupeř, se kterým jsme se v naší minulosti potkali již nespočetněkrát se netají postupovými ambicemi. O to bude páteční utkání pro nás náročnější jelikož Amoru svítí po dvou zápasech v tabulce pouze 1 bod a má tedy co dohánět.

Z kabiny

Stejně jako Amor máme co dohánět i my, čeho si jsme vědomi. Dobrou zprávou je, že z kádru, který vycestoval do Ostravy nemáme žádné zranění a teda nepřibude žádná absence. Naopak, kádr postupně doplňujeme, chlapcům pomalu odpadávají fotbalové povinnosti a tak v pátek nastoupíme zatím v našem nejsilnějším složení.

Řekli před utkáním

Lukáš Topor

Očekávám velmi těžké utkání, ale budeme chtít navázat na naše první domácí utkání s Tangem a předvést skvělý výkon jak jednotlivě tak týmově. Je na čase brát body a pevně věříme, že je brát budeme.

Zdeněk Pekárek (předseda klubu)

Ve 2. Futsal lize východ máme nejmladší kádr ze všech týmů, který musí ještě sbírat zkušenosti. V obou dosavadních utkáních jsme odehráli vyrovnané zápasy, ale rozhodli zkušenosti soupeřů, především v koncovce. Doufám, že v tomto dalším těžkém utkání už nebudeme tahat za kratší konec a vrátíme soupeři porážku z poháru ze září.

Vladimír Štrublík (trenér Amoru Vyškov)

Po prvním získaném bodu chceme už jednoznačně získat 3 body. V cestě nám stojí nováček z Modřic, který bude chtít po dvou porážkách taky jistě bodovat a tak očekávám těžké utkání. Domácí mají individuálně šikovné hráče a v domácím prostředí jim pomůžou i fanoušci. My se budeme koncentrovat na vlastní výkon a přenést věci z tréninku do zápasového režimu. Máme drobné šrámy a tak uvidím, jak poskládám finální sestavu.

B tým

B tým si nadále užívá ligového volna a připravuje se na duel proti West Žab Brno, který se odehraje 29. 10. ve večerních hodinách v Brně Bohunicích.

, , , ,

Podobné články