Tomáš Buršík

Sezonu zakončíme sérii domácích utkání

Po 5 venkovních utkáních završíme naši premiérovou sezonu ve 2. lize netypicky, a to čtyřmi domácími utkáními v řadě. Cílem je připsat si první body v sezoně a zakončit ji tak v lepším světle než tomu bylo doposud.

Vzhledem k těmto cílům a nespokojenosti s předvedenými výkony se vedení rozhodlo už po posledním utkání v Ostravě pro změnu na pozici trenéra. Pupa tak dočasně nahrazuje na této pozici náš nejzkušenější hráč a zároveň kapitán Atrapsu, Tomáš Buršík, který v současnosti působí na funkci hrajícího trenéra. Pupovi děkujeme za předvedenou práci a přejeme více úspěchů v jeho dalších působištích.

S novým vedením v zápasech a zároveň značně obměněným kádrem v porovnání se začátkem sezony zahájíme domácí sérii již tento pátek v utkání proti Baníku Ostrava. Následně nás čeká netradičně ve středu tradiční derby s Vyškovem. V závěrečných dvou utkáních budou zřejmě Modřice dějištěm souboje o titul a postup do nejvyšší futsalové ligy, když vyzveme první, respektive druhý tým tabulky, SKUP Olomouc a 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto.

Skvělou zprávou je, že po dlouhé době neplatí žádné protiepidemická opatření pro vstup na tyto utkání. My tak věříme, že nás přijdete podpořit a společně se potěšíme z prvních bodů Atrapsu v této sezoně.

, , , , ,

Podobné články