Plakát k utkání FC Atraps Modřice vs. FC Tango Hodonín

PŘED ZÁPASEM: Velký den pro Atraps

Den, na který jsme se všichni těšili, je tady. Nová hala, nová identita klubu a nové cíle, to vše v pátečních večerních hodinách, kde se potkáme v úvodním druholigovém utkání proti tradiční futsalové značce FC Tango Hodonín.

K tak speciálnímu dnu patří i speciální program, který jsme si pro nás a pro vás připravili. Již před začátkem utkání náš klub slavnostně pokřtí nový dres společně se starostou Modřic. V době konání utkání se budete moct zapojit do hlasování o nejlepšího hráče Atrapsu v zápasu. Během poločasu budeme společně soutěžit o permanentky a jiné ceny, za které děkujeme našim partnerům (samozřejmě v nich nebude chybět pivko). K tomu všemu si budete moci zakoupit nebo zarezervovat permanentku za zvýhodněnou cenu 300 Kč, s kterou budete mít přístup na všechna ligová utkání našich týmů.

O utkání

FC Atraps Modřice vs. FC Tango Hodonín

  • Soutěž: 2. Futsal liga východ
  • Datum a čas konání: 8. 10. 2021 v 20:30 hod. (slavnostní zahájení od 20:20 hod.)
  • Místo: Městská hala Modřice
  • Vstup: muži od 15 do 65 let 50 Kč, ženy od 15 let a senioři 20 Kč

Nebo sdílejte tenhle příspěvek na Facebooku a pro utkání máte vstup zdarma!

*Žádame všechny návštevníky utkání,aby splnili aktuální vládní nařízení pro návštěvu sportovních akcí – prokázali se negativním antigenním testem ne starším než 72 hodin / prokázali se negativním PCR  testem ne starším než 7 dní / prokázali se certifikátem o podání 2. dávky očkování, od kterého uběhlo minimálně 14 dní / prokázali se potvrzením o prodělání nemoci maximálně 180 dní od pozitivního testování. Kromě toho je každý návštěvník haly povinen mít ve vnitřních prostorách nasazenou ochranu dýchacích cest.

Letošní vzájemné zápasy

3. 9. 2021   Atraps vs. Tango 0:5 (0:1) Pohár SFČR

O soupeři

Na první kolo na domácí palubovce jsme si snad nemohli přát přestížnějšího soupěře než hodonínské Tango. Tým, který ještě nedávno působil v nejvyšší soutěži ukázal, že i pro tuto sezonu má ty nejvyšší ambice. V průběhu září dokázal ovládnout jihomoravskou část poháru Svazu futsalu České republiky, když nejprve vyškolil náš značně okleštěný tým, následně si poradili s vyškovským Amorem a ve finálové části si s přehledem poradili proti ligovým celkům Helasu Brna, respektive Žabinštích Vlků Brna.

Z kabiny

Stále bez trenéra (očekáváme příchod v nejbližších dnech) no o to víc semknutí a připraveni dokázat, že vysoké prohry v poháru před měsícem byli pouze neobvyklým jevem, který se již nebude opakovat. Jak je to již v českém futsalu zvykem, i nás ovlivňují stávající soutěže velkého fotbalu, které zapříčiní, že do utkání nebude moct nastoupit část hráčů našeho širšího kádru.

Řekli před utkáním

Zdeněk Pekárek (předseda klubu):

První zápas sehrajeme s Tangem Hodonín, který sehrál v přípravě nejvíce utkání a náramně se mu dařilo i s prvoligisty. Myslíme, že ze všech týmů východní skupiny je herně nejdále a tudíž na úvod budou favoritem v tomto utkání. Naši hráči se však chtějí vybičovat a soupeře porazit, o to víc, že se jedná o náš první domácí ligový zápas. 

Adam Tylč (brankář):

Od týmu očekávám maximální nasazení a bojovnost při prvním domácím utkání. Motivaci mám o to větší, že se jedná o vůbec první ligové soutěžní utkání našeho týmu pod hlavičkou Modřic a k tomu na domácí palubovce. Chtěl bych srdečně pozvat příznivce futsalu na naše domácí utkání a skromně tím požádat o jejich podporu na tribuně.

B tým

Kromě našeho A-týmu začíná v sobotu svou pouť i B-tým v soutěži Krajského přeboru jižní moravy. Pocestujeme na ranní dvojutkání do Tišnova a tak věříme, že to chlapci v pátek nepřehnají s alkoholem a v sobotních utkáních dokážou navázat na poctivou práci z tréninků. 

9:00 Květnice Tišnov vs. FC Atraps Modřice (Sportovní hala Tišnov)

10:00  Orel Řečkovice vs. FC Atraps Modřice (Sportovní hala Tišnov)

, , , ,

Podobné články