Hráči Atrapsu děkují fanouškům po utkání.

OHLASY: V dramatickém utkání rozhodli zkušenosti Tanga v koncovce

Fanoušci v hale byli v pátek večer svědky skvělého utkání, které bylo dramatické od první minuty až do konce. Již ve druhé minutě jsme po standardní situaci otevřeli skóre, následně jsme dokázali pro nás nepříznivý stav 2:3 otočit na 4:3 v náš prospěch, aby nás pak Tango dvěma góly definitivně zlomilo a utkání vyhrálo 4:5.

FC Atraps Modřice vs FC Tango Hodonín 4:5 (1:1)

Góly: 2. Danko, 23. Bělák, 25. Aoki (Selyvonenko), 26. Danko – 10. Beneš (Benda), 23. Benda (Michalec), 24. Buc, 33. Michalec (Sopůšek), 36. Benda

Sestava Atraps: Tylč (Widder) – Buršík, Danko, Selyvonenko, Aoki – Urbánek, Bělák, Topor, Koky

Sestava Tango: Parobek – Michalec, Buc, Sopůšek, Janulík, Vintrlík, Vanda, Beneš, Ťok, Hanzlík, Ferby

Hráč utkání podle hlasování diváků: Adam Tylč

Průběh utkání na Onlajnech

Sestřih z utkání

Ohlasy

Tomáš Buršík (kapitán Atraps)

Dramatické utkáni rozhodli naše neproměněné šance a soupeř dokázal svými zkušenosti v závěru utkání překlopit skóre na svou stranu.

Miroslav Bartyzal (trenér Tanga)

Velmi bojovné, vyrovnané utkání ve kterém o výsledku rozhodovaly drobné chybičky. Naši hráči jich dokázali vyrobit několik a soupeř nás trestal, my naopak pálili jednu tutovku za druhou. V závěru utkání se štěstěna přiklonila na naši stranu a odvážíme si z Modřic cenné tři body.

Utkání stručně

Co rozhodlo utkání?

Adam Tylč (v hlasování fanoušků v průběhu zápasu byl zvolen hráčem utkání) – Naše nemohoucnost proměnit nespočet vyložených brejkových šancí.

Oleksandr Danko (střelil historicky první ligový gól v historii FC Atraps Modřice) – Neproměnění několik našich brejků 3 na 1 a 2 na 1.

Zdeněk Pekárek – Neproměnění našich šancí a zkušenosti soupeře v koncovce.

Který moment v utkání byl klíčovým?

Adam – Neproměnění 3 po sobě jdoucích brejků 3 na 1 a následná inkasovaná branka na 4:4.

Saša – Čtvrtá inkasovaná branka, kdy jsme udělali zbytečnou poziční chybu při standardce soupeře.

Pekky – Neproměnění několika našich velkých šancí za stavu 4:3, po kterých soupeř dokázal utkání zvrátit naší velkou nepozorností na svou stranu.

Kdo byl tvým hráčem utkání?

Adam – Oleksandr Danko, který vstřelil dvě branky a přidal maximálně bojovný výkon.

Saša – Adam Tylč, který nás mnohokrát v utkání podržel.

Pekky – Oleksandr Danko.

Co dál

V pátek cestujeme do Ostravy, kde sehrajeme těžké utkání proti silnému Baníku. Bylo by hezké připsat si první vítězství v této sezoně.