Atraps vs. Baník preview

PŘED ZÁPASEM: V Modřicích se představí Baník Ostrava

Jedna z největších sportovních značek v České republice konečně zavítá do Modřic, a to ve své futsalové podobě. V rámci 7. Kola 2. Futsal ligy východ zabojujeme proti Baníku Ostrava. Dosavadní průběh sezony pasuje hosty do role favorita. Po našem nevydařeném představení v Hodoníně jsme ovšem hladový ihned ukázat, že ve druhé lize nebudeme pro tuto sezonu pouze fackovacím panákem.

O utkání

FC Atraps Modřice vs. FC Baník Ostrava

Soutěž: 2. Futsal liga východ (7. kolo)

Datum a čas konání: 19. 11. 2021 v 20:30 hod.

Místo: Městská hala Modřice

Vstup: muži od 15 do 65 let 50 Kč, ženy od 15 let a senioři 20 Kč

*Žádáme všechny návštěvníky utkání, aby splnili aktuální vládní nařízení pro návštěvu sportovních akcí – prokázali se negativním antigenním testem ne starším než 72 hodin / prokázali se negativním PCR  testem ne starším než 7 dní / prokázali se certifikátem o podání 2. dávky očkování, od kterého uběhlo minimálně 14 dní / prokázali se potvrzením o prodělání nemoci maximálně 180 dní od pozitivního testování. Kromě toho je každý návštěvník haly povinen mít ve vnitřních prostorách nasazenou ochranu dýchacích cest.

Forma

Baník Ostrava

  • Prohra 7:4 vs. Amor Kloboučky Vyškov (6. kolo)
  • Prohra 9:3 vs. Tango Hodonín (5. kolo)
  • Prohra 1:5 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (4. kolo)
  • Výhra 6:5 vs SKUP Olomouc (3. kolo)
  • Výhra 5:0 vs. Atraps Modřice (2. kolo)

FC Atraps Modřice

  • Prohra 8:2 vs. Tango Hodonín (6. kolo)
  • Prohra 8:3 vs. Nejzbach Vysoké Mýto (5. kolo)
  • Prohra 4:6 vs. Amor Kloboučky Vyškov (3. kolo)
  • Prohra 0:5 vs. Baník Ostrava (2. kolo)
  • Prohra 4:5 vs. Tango Hodonín (1. kolo)
1.1. FC Nejzbach Vysoké Mýto613
2.Tango Hodonín613
3.Baník Ostrava69
4.SK Amor Kloboučky Vyškov67
5.SKUP Olomouc57
6.FC Atraps Modřice50
Tabulka 2. Futsal ligy východ

Letošní vzájemné zápasy

15. 10. 2021 – Baník vs. Atraps 5:0 (2:0) – 2. Futsal liga východ (2. kolo)

O soupeři

Po skvělém startu do sezóny v podobě třech vítězných utkání v řadě došlo v Baníku k poklesu formy a nyní tahají ostravští futsalisti sérii tří proher v řadě. Oba týmy tak nenastupují do utkání v optimálním rozpoložení. 

Z kabiny

Facku z Hodonína jsme zřejmě potřebovali a věříme, že zlepšený přístup na trénincích se odzrcadlí i v zápase. Klíčem k úspěchu bude udržet koncentraci po celé utkání, co se nám vůbec zatím nedařilo. Až na první kolo jsme si vždy o své prohře rozhodli “sami”, nevýrazným vstupem do druhého poločasu.

Řekli před utkáním

Zdeněk Pekárek

Čeká nás domácí utkání s Baníkem, s kterým jsme v Ostravě odehráli herně vyrovnané utkání. Bohužel jsme ale doplatili na neproměněné šance a laciné inkasované góly, které soupeře nakopli. I když poslední utkání nám především výsledkově moc nevyšli, doma jsme vždy odehráli dobrá utkání a tak věřím, že v tom navážeme i v pátek a získame naše první ligové body. 

B tým

Premiérově v domácí modřické hale si zahraje i náš B tým. V nedělní poledne (12:00 hod.) se představíme proti týmu Gladiators Brno, připraveni stejně jako A tým odčinit vysokou prohru z předchozího utkání. Vstup na všechny utkání B týmu je zdarma, rádi vás přivítáme na tribunách!

, , , ,

Podobné články