Plakát k utkání Baník Ostrava vs. FC Atraps Modřice

PŘED ZÁPASEM: Na Baník jedeme pro vítězství

V pátek pocestujeme do Ostravy, kde se setkáme s Baníkem. Klub, který je již stabilním druholigovým členem zaznamenal úspěšný vstup do sezony, když dokázal doma porazit Amor Kloboučky Vyškov, který se netají postupovými ambicemi. My jsme naopak doma utržili těsnou prohru s Tangem, po které si budeme chtít rychle připsat první body v tabulce.

O utkání

Baník Ostrava vs. FC Atraps Modřice

Forma

Baník Ostrava

  • 6:7 vs. SKUP Olomouc – Pohár SFČR
  • 6:4 vs. SK Amor Kloboučky Vyškov – 2. Futsal liga východ

FC Atraps Modřice

Tabulka 2. Futsal ligy východ

PořadíTýmUtkáníBodů
1.1. FC Nejzbach Vysoké Mýto13
2.Baník Ostrava13
3.Tango Hodonín13
4.FC Atraps Modřice10
5.Amor Kloboučky Vyškov10
6.SKUP Olomouc10

O soupeři

Baník dokázal těsně před začátkem sezony posílit o hráče z klubů AC Gamaspol Jeseník a KFV Roub Vítkovice, kteří stihli zasáhnout do prvního utkání a podíleli se na výhře proti Vyškovu. Posílení o hráče bývalých druholigových rivalů dokazuje, že klub, který se poslední sezony pohyboval ve vrchních patrech 2. Ligy nebude vůbec lehkým oříškem a naši kluci budou muset předvést nadstandardní výkon. Trenér Baníku po utkání poukazoval na to, že liga bude tuhle sezonu extrémně dramatická: „Zápas jednoznačně ukázal jak bude 2. Futsal liga východ vyrovnaná a že budou rozhodovat malé detaily.“ Ještě mezi úvodními ligovými koly odehrál Baník osmifinálový zápas Poháru SFČR, ve kterém neuspěl proti Olomouci a tak si bude chtít proti nám napravit chuť.

Z kabiny

Na Baník vyrážíme ve stejné sestavě, v jaké jsme čelili Tangu Hodonín v našem předchozím utkání a to s cílem uspět a dovézt zpátky do Modřic 3 body.

Řekli před utkáním

Zdeněk Pekárek (předseda klubu):

Jedeme na náš první zápas k soupeřům na půdu ostravského Baníku, který v prvním utkání doma zvítězil. Na rozdíl od nás kdy doma po dobrém výkonu jsme si utkání prohráli sami neproměněnými vyloženými šancemi. Náš mladý tým poctivě trénuje a do Ostravy jede s pokorou k soupeři a až samotné utkání nám ukáže jak jsme se připravili.

Ivan Selyvonenko:

Baník je kvalitní soupeř a pro nás to teda bezpochyby bude těžký zápas. My jsme však ambiciózní tým a zpátky si chceme odvést 3 body.

Karel Murín (trenér Baníku Ostrava):

Atraps v minulém kole potrápili Tango které se aktuálně zda být ve výborné formě. Ale my hrajeme doma a chceme si jednoznačně zlepšit náladu po nezdaru v poháru. Takže očekáváme těžké utkání, ale náš cíl se nikdy nemění, vždy chceme vyhrát.

B tým

Po tříbodovém víkendu má B tým na 2 týdny volno a bude se připravovat na duel proti West Žab Brno, které se odehraje 29. 10. ve večerních hodinách.

, , , ,

Podobné články