OHLASY: V Ostravě jednoznačný výsledek

Na neštěstí pro nás dokázal domácí Baník utkání ovládnout jednoznačně 5:0. I když je výsledek jednoznačný, svou kůži jsme neprodali lacino, co potvrzuje i trenér domácích. Pro nás to znamená, že v průběhu týdne budeme muset zapracovat především na koncovce, aby jsme v pátek i s vaší podporou dokázali v Modřicích uspět proti Vyškovu.

FC Baník Ostrava vs. FC Atraps Modřice 5:0 (2:0)

Góly: 7. Polášek, 20. Maleňák, 24. Dziuba, 26. Polášek, 37. Maleňák

Sestava Baník: Bortlík (Búžek) – Maleňák, Derík, Potúček, Polášek, Dluhoš, Válek, Blahuta, Stebel, Frebort, Dziuba

Sestava Atraps: Tylč (Widder) – Buršík, Danko, Selyvonenko, Aoki – Urbánek, Bělák, Topor, Koky

Průběh utkání na Onlajnech

Sestřih z utkání

Ohlasy

Zdeněk Pekárek:

Výsledek a celé utkání se rozhodlo v poslední minutě prvního poločasu a na začátku druhého poločasu, kdy nedáme nejprve dvě vyložené šance a můžeme snížit na jedna-dva či vyrovnat na dva-dva, ale místo toho dostaneme na 3:0 a 4:0 po našich ležérních nahrávkách. Soupeři k vítězství gratulujeme, byl více hladový po gólech.

Karel Murin (trenér Baníku):

Výsledek vypadá jednoznačně, ale Atraps nedal rozhodně svou kůži lacino a vše jsme si museli poctivě odpracovat. V případě potřeby nás podrželi gólmani, kteří odchytali každý poločas.

Utkání stručně

Co rozhodlo utkání?

Zdeněk Pekárek – Efektivita v zakončení, která nás zlobila na rozdíl od soupeře především na začátku druhého poločasu.

Který moment v utkání byl klíčovým?

Zdeněk Pekárek – Inkasovaná branka na 0:2 v poslední minutě prvního poločasu.

Kdo byl tvým hráčem utkání?

Zdeněk Pekárek – V tomhle utkání byl hodně vidět mladý Martin Bělák, který dobře bránil i zakládal akce.