Pohár SFČR v Modřicích

Ostrý start do sezony v domácí hale

Ještě před začátkem ligové sezóny náš A tým odehraje semifinálovou skupinu Krajského kola poháru SFČR, ve kterém zabojujeme o možnost utkat se ve finále s ligovými celky Helasu Brno nebo Žabinským Vlkům Brno.

Tato semifinálová skupina se odehraje ve formátu podvečerního turnaje a postupně se v ní střetneme s Tangem Hodonín a Amorem Kloboučky Vyškov. Hrát se bude systémem 2×20 minut, namísto tradičního futsalového pojetí čistého času to tentokrát bude v času hrubém. O vítězi a postupujícím do finálové skupiny rozhodne bodový zisk ze dvou utkání. V případě rovnosti získaných bodů by se porovnával vzájemný zápas a následně celkové dosažené skóre.

Na domácí palubovce

Skvělou zprávou pro nás i naše fanoušky je, že tento miniturnaj se odehraje v naší modřické hale a to v pátek 3. 9. 2021 od 19 hodin

Rozpis utkání je následující:

Doteď není jisté, jestli se před tímto semifinálovým turnajem představíme na domácí palubovce i v rámci nějakého přípravného utkání. O domluvených utkáních Vás samozřejmě budeme i nadále informovat. Prozatím tak platí, že naše první společné setkání na utkáních našich týmů proběhne první pátek v září. 

, , , , ,

Podobné články