Fotografie z utkání Atraps versus Vyškov

OHLASY: Gólová přestřelka skončila prohrou Atrapsu před skvělou diváckou kulisou 430 lidí

Po nevýrazném prvním poločase jsme se dokázali nakopnout a ve druhé jsme dokázali soupeři pořádně zatopit. Sice jdou z kabiny hostí hlasy, že utkání mělo skončit jednoznačnější výhrou pro jejich tým, realita na palubovce byla především ve druhé půli úplně jiná. Po našem gólu na 1:2 jsme dokázali soupeře dostat pod tlak, no opět jsme selhali ve finální a předfinální fáze, stejně tak jako v předchozích utkáních. Paradoxně, soupeř definitivně rozhodnul utkání právě v této fázy, když od 28. do 33. minuty dal góly po našich lacinných chybách. Následně se utkání už pouze dohrávalo.

Z domácí strany zaujala nová akvizice z Bosny a Hercegoviny Elvis Zukič, který se dokázal prosadit již po 5 minutách na palubovce. Na první zásah navázal efektní gólovou patičkou, no pak pro nás naneštěstí zkompletoval neobvyklý hattrick vlastním gólem. Za zmínku stojí také skvělá divácká kulisa 430 lidí, za bubnování hnala zaplněná hala oba týmy k tomu nejlepšímu výkonu.

FC Atraps Modřice vs. SK Amor Kloboučky Vyškov 4:6 (0:2)

Góly: 25’ Zukič (Koky), 29’ Zukič (Buršík), 35’ Danko, 40’ Slováček – 14’ Pešta, 15’ Rozehnal, 28’ Rozehnal, 32’ Němec, 33’ Zukič (vlastní gól), 35’ Rozehnal

Sestava Atraps: Tylč (Widder) – Buršík, Danko, Selyvonenko, Bělák – Urbánek, Slováček, Koky, Aoki – Topor, Zukič, Čermák

Sestava Vyškov: Vrba (Tesáček) – Nový, Obruča, Horváth, Mikeš, Florián, Tichý, Handlíř, Čadílek, Němec, Pešta, Rozehnal

Hráč utkání podle hlasování fanoušků: Martin Bělák

Průběh utkání na Onlajnech

Sestřih z utkání

Ohlasy

Zdeněk Pekárek:

Před skvělou diváckou návštěvou v plně sportovní hale v Modřicích se setkali v souboji dva celky, které čekali na vítězství. Body si odvezl nakonec hostující celek, který vedl od počátku a v podstatě si dvoubrankový náskok udržoval po celou dobu utkání. Domácí podali bojovný výkon, ale opět byli horší v koncovce. Každý takový zápas je pro náš mladý tým velká zkušenost.

Vladimír Štrublík (trenér Vyškovu):

Náš výkon nebyl ideální, tým má na daleko lepší výkony. Atraps má do budoucna perspektivu, pokud udrží hráče může být o 2-3 roky úplně někde jinde. Možná s tím domácí nebudou souhlasit, no od 5. minuty byl první poločas jasně v naší režii a měli jsme rozhodnout. V úvodu druhé půli nás soupeř zatlačil ale nakonec jsme utkání zvládli. Dle mého mohou být domácí rádi za naší nemohoucnost v přečíslení, jinak by byl výsledek úplně jiný.

Utkání stručně

Co rozhodlo utkání?

Petr Slováček –  Utkání rozhodla zejména týmovost a sehranost soupeře, z mého pohledu působili víc jako tým a na rozdíl od nás se jim dařilo v koncovce.

Josef Koky –  Opět jsme doplatili na to, že neumíme využívat vyložené šance.

Který moment v utkání byl klíčovým?

Petr Slováček – Začátek druhého poločasu, kdy jsme si vypracovali na soupeře tlak, ze kterého jsme nedokázali vytěžit maximum, sice se nám podařilo snížit, ale po našich chybách jsme dostali 4. a 5. gól, na které jsme nedokázali včas zareagovat.

Josef Koky – Myslím, že to byl moment kdy za stavu 1:2 jsme dostali gól na 1:3 po moji chybě ve středu hřiště.

Kdo byl tvým hráčem utkání?

Petr Slováček – Elvis Zukič.

Josef Koky – Určitě Adam Tylč, který předvedl výborný výkon.

Co dál

Netradičně v neděli odehraje A tým utkání v Olomouci proti SKUPu a po delší pauze čeká ligové utkání i naše béčko, v pátek se od osmi hodin představí proti West Žab Brno v bohunické hale.