FC Atraps - futsal

Jsme klub pro futsalovou budoucnost!

Možná jste již o nás slyšeli, no rozhodně ještě o nás uslyšíte! Jsme parta lidí, která byla někdy v průběhu posledních 15-ti let součástí Atrapsu a teď se spájí, aby pomohli sportu, který mají tak rádi. Společně s našimi partnery sdílíme důvěru v budoucí generaci, za kterou se budeme rvát a kterou budeme v Atrapsu posouvat. 

FC ATRAPS Modřice

Hrajeme druhou nejvyšší futsalovou soutěž v České republice, mládežnické mužstva reprezentují klub v nejvyšší české futsalové lize. Seniorské B mužstvo reprezentuje klub v krajským přeboru.

Nové logo

Náš klub si pro aktuální sezonu připravil několik novinek, kromě nových webových stránek (na kterých aktuálně jste) tak je to i nové logo. Chtěli jsme působit jak profesionálně tak i tradičně, protože už více jak 15 let působíme v Brně nebo v jeho okolí. Takže červená barva odkazuje na barvu moravské metropole. Dále používáme další klubové barvy jako je modrá a bílá.

Nové logo FC ATRAPS Modřice

Nová hala

Aby u novinek nezůstalo pouze u loga, tak měníme i lokalitu, resp. naši domací halu. Aktuálně budeme hrát v moderní víceúčelové hale v Modřících. Adresa naši nové domací haly je Benešova 274, 664 42 Modřice. Více informací najdete na stránce o našem klubu. Ještě doplníme pár fotografií.

Jsme hrozně rádi, že právě vy čtete náš první článek a věříme, že se stanete součástí této naší společné jízdy plné krásných emocí a úspěchů!

, , ,

Podobné články