Preview k utkání Nejzbach Vysoké Mýto vs. Atraps Modřice

PŘED ZÁPASEM: Proti favorizovanému Nejzbachu už i s trenérem

Po týdnu bez utkání (4. kolo s Olomoucí dohráváme 19. 12.) se postavíme největšímu favoritovi z 2. Futsal ligy východ a mistrovi nejvyšší české soutěže ze sezony 2002/2003 –  Nejzbachu Vysoké Mýto. 

O utkání

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto vs. FC Atraps Modřice

Soutěž: 2. Futsal liga východ

Datum a čas konání: 5. 11. 2021 v 20:00 hod.

Místo: Domov mládeže Vysoké Mýto

Forma

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

  • Výhra 5:1 vs. Baník – 2. Futsal liga východ – 4. kolo
  • Výhra 5:3 vs. Tango – 2. Futsal liga východ – 3. kolo
  • Remíza 3:3 vs. Vyškov – 2. Futsal liga východ – 2. kolo
  • Výhra 6:2 vs. Olomouc – 2. Futsal liga východ – 1. kolo

FC Atraps Modřice

  • Prohra 4:6 vs. Vyškov – 2. Futsal liga východ – 3. kolo
  • Prohra 0:5 vs. Baník – 2. Futsal liga východ – 2. kolo
  • Prohra 4:5 vs. Tango- 2. Futsal liga východ – 1. kolo

O soupeři

Nejzbach nasedl na vítěznou vlnu, kterou rozhodně nebude lehké zastavit. Tým je postavený kolem české futsalové legendy Libora Gerčáka a dalších zkušených hráčů, kteří mají odehráno desítky utkání v české nejvyšší futsalové lize. O kvalitách českého reprezentačního brankáře se přesvědčili i v Ostravě, kde se do značné míry právě Gerčák dokázal přičinit o výhru svého týmu. Jeho výkon okomentoval se zklamáním i trenér Baníku Karel Murín po utkání: „Baník versus Gerčák 1:5. Tedy klasický futsalový zápas. Jeden tým je lepší, ale není schopen překonat brankáře soupeře, a druhý to trestá z brejku. Druhý poločas se hrál v podstatě na jednu branku. Tedy dostali jsme lekci z produktivity.“ 

Z kabiny

Na utkání konečně pojedeme i s trenérem Pupem, kterého se nám i s celou jeho rodinou podařilo po 2 měsíce trvající náročné administraci spojené s pandemií dostat z Brazílie do Modřic. Budeme se muset ovšem vypořádat i s absencemi, které se začali kupit po posledním utkání s Vyškovem. Zároveň však skončila fotbalová sezona, což znamená, že týmy obyčejně doplní hráči vyšších fotbalových soutěží, kterým nebylo umožněno hrát futsal v průběhu ligové sezóny velkého fotbalu. Výjimkou není ani Atraps, nyní usilujeme o to, aby 1-2 takoví hráči, kteří působili v minulých sezonách v Atrapsu byli k dispozici už i na utkání v Mýtě.

Řekli před utkáním

Zdeněk Pekárek – předseda

V pátek očekáváme utkání se zatím nejzkušenějším soupeřem v letošní sezoně. Nejzbach s legendou v brance a bouřlivým prostředím v malé hale bude pro nás výzvou, s kterou se jedeme porvat. Pokud budeme chtít usilovat o úspěchy tak se musíme umět vyrovnat i týmům na úrovni Nejzbachu.

B tým

Volný víkend A týmu vyplnil alespoň zápas béčka, kterému se podařilo obrátit ve druhé půli nepříznivý stav 2:5 a utkání zvládlo výsledkem 7:5. V sobotu bude chtít B tým dosáhnout na třetí výhru v řadě, když se v odpoledních hodinách potká v Brně Maloměřicích s Eliškou Brno.

, , , ,

Podobné články