Týmová fotka FC ATraps Modřice a Agrotec Hustopeče

Ohlédnutí za přípravou

V čase, kdy vrcholí napětí před prvním ligovým startem Atrapsu, přinášíme ohlédnutí za posledním měsícem a půl, který byl ve znamení příprav na sezonu. Nevydařený začátek podtrhl problémy s naším trenérem z Brazílie, kterému nebylo kvůli pandemickým opatřením umožněno přiletět do České republiky a tak jsme v podstatě celou přípravu absolvovali pod vedením zkušenějších hráčů z našeho týmu. Dobrou zprávou je, že naše mužstvo facka z úvodu nakopla, začali jsme se střetávat na trénincích ve větším počtu i s novými posilami a dořešili jsme potřebnou administraci, díky které již nic nebrání naše trenérské akvizici k příchodu do Modřic.

V následujících řádcích přinášíme shrnutí přípravných utkání našich týmů.

Pohár SFČR (vs. Tango a Vyškov) – facka na úvod

Po jednom tréninku jsme se hned vrhli na pohárové dvojutkání proti celkům Tanga Hodonín a Amoru Vyškov. Oba střety skončily pro nás nelichotivým debaklem 0:5, respektive 0:11. Do poháru jsme vstupovali pouze v počtu 6 lidí kvůli povinnostem ostatních hráčů na velkém fotbalu. To však v žádném případě neslouží jako výmluva, právě naopak, bídná účast a výkon nás přinutili zamyslet se nad naším přístupem a s odstupem času můžeme říct, že dopomohla k zlepšení úrovní tréninků v dalších týdnech přípravy.

FC Atraps Modřice vs. Tango Hodonín 0:5 (0:1)

FC Atraps Modřice vs. SK Amor Kloboučky Vyškov 0:11 (0:5)

Atraps vs. Hustopeče – setkání v (téměř) plné sile

V klání proti divíznímu celku z Hustopečí jsme se konečně střetli téměř v plné síle, doplnění o zahraniční akvizice Daria z Japonska a Sašu z Ukrajiny. Utkání probíhalo v dobrém tempu a my jsme dokázali svou herní převahu přenést i do výsledného skóre zápasu. Velké množství vstřelených gólů znamenalo taky kvalitní příděl do společné klubové kasy, co zřejmě až tak nepotěšilo Sašu, kterého vyšli 4 vstřelené branky na svůj debut pořádně draho.

Agrotec Hustopeče vs. FC Atraps Modřice 4:12 (3:7) – góly Danko 4x, Aoki 2x, Slováček 2x, vlastní 2x, Bělák, Koky

Atraps vs. Jehnice – výhra a slibný výkon B mužstva

O týden na to vyšlo na palubovky v rámci utkání také naše B mužstvo a to proti jinému diviznímu celku, Jehnicím. V utkání šlo z naše strany hlavně o osvojení si futsalových návyků, které jsou pro mnoho chlapců z našeho béčka novinkou. Z nástrahami jsme se ale dokázali vyrovnat nad očekávání a soupeře jsme zdolali o 3 góly.

FC Atraps Modřice vs. Sokol Repromeda Jehnice 7:4 (4:1) – góly Janeček 3x, Slováček 2x, Topor, Havlín

Atraps vs. Žabinští Vlci Brno – v generálce lekce z efektivity

Utkání nám ukázalo, co dělají zkušenosti a chladná hlava při přeměňování gólových šancí. Již po prvním polčase bylo o výsledku rozhodnuto, prohráli jsme ho 0:7. Dobrou a špatnou správou zároveň je, že téměř všechny tyto góly jsme inkasovali z protiútoku po našem špatném zakončení. Druhá půle skončila nerozhodně 1:1, když jsme opět nevyužili hromadu šancí. 

FC Atraps Modřice vs. Žabinští Vlci Brno 1:8 (0:7) – gól Topor

, , , , , , ,

Podobné články