OHLASY: Po hrozném druhém poločase debakl v Hodoníně

Někdy člověk potřebuje v životě pořádnou facku, aby se mohl vzchopit a my věříme, že to si za Atraps budeme moci zpětně říct po tomhle utkání. Odfláknutý začátek druhého poločasu se spravedlivě odzrcadlil ve výsledku, z Hodonína si vezeme debakl.

FC Tango Hodonín vs. FC Atraps Modřice 8:2 (2:1)

Góly: 15’ Ťok, 20’ Ťok, 22’ Sopůšek, 23’ Bohun, 24’ Vanda, 26’ Bidmon, 27’ Čech, 27’ Beneš – 20’ Krejčíř, 39’ Danko

Sestava Tango: Parobek (Hanzlík) – Čech, Varmuža, Vanda, Beneš, Ťok, Bohun, Bidmon, Sopůšek

Sestava Atraps: Tylč (Longauer) – Urbánek, Krejčíř, Koky, Čermák –  Buršík, Danko, Ryšavý,  Topor – Aoki

Průběh utkání na Onlajnech

Ohlasy

Zdeněk Pekárek

Zápas s Tangem byl jako kopie předchozího zápasu s Vysokým Mýtem. Opět jsme odehráli velmi slušný první poločas, kdy jsme si vše poctivě odpracovali a trpělivě čekali na své šance. Soupeř se ujal vedení, ale my jsme srovnali po krásné akci. Opět jsme si ovšem nechali dát gól do šatny a následně v souvislosti s druhým poločasem sa už není o čem bavit. Naši hráči si zřejmě začali myslet, že soupeř se porazí sám a nebojovali. Nám nezbývá nic jiného než soupeři popřát k vítězství a na sobě tvrdě pracovat, aby se podobné výkony více neopakovaly.

Jiří Štěrba (předseda Tanga)

Je to podobné, jako s Baníkem v minulém utkání. Atraps v Hodoníně odehrál velmi slušný první poločas, především díky pevné obraně a také díky tomu, že Tango svoje velké šance zahodilo. O druhém poločasu se dá říct, že do čeho Tango koplo, to skončilo v síti a především bavilo sebe a diváky. Oceňuji, že Modřice, pod novým trenérem, hrály až do konce na 100%.

Utkání stručně

Co rozhodlo utkání?

Tomáš Krejčíř – Náš nezodpovědný přístup k utkání ve druhém poločase.

Lukáš Topor – V druhém poločase jsme úplně přestali hrát, což soupeř kvalit Tanga snadno využil.

Zbytek z naší tradiční trojice otázek se tentokrát ani nemá význam ptát. Někdy potřebujeme v životě pořádnou facku abychom se mohli vzchopit, věříme, že to si za Atraps budeme moci zpětně říct po tomhle utkání.

B tým

Mizerný týden podtrhl debakl B mužstva, které v pátek prohrálo proti Nasanu Brno v poměru 1:9.

Co dál

Rozhodně bychom měli ukázat, jak se bojuje za Modřice! V pátek nás čeká na domácí palubovce slavná česká značka Baník Ostrava, proti které do toho dáme úplně všechno a ukážeme, že v druhé lize nejsme pro tuto sezonu pouze fackovacím panákem. V modřické hale se ukážeme i v neděli, přesně v poledne, kdy náš B tým vyzve brněnský Gladiators.